PRZYJACIELE
Rejony
2017-04-25
W następnym wydaniu magazynu GÓRY: Boulderowy trip po Japonii
 

Co można oczekiwać po wiosennym numerze GÓR? Nadziei na słonko, na daleką podróż, na fajne wspinanie i estetyczne wrażenia – te ostatnie również za sprawą kobiet, które będą licznie reprezentowane w najnowszym Magazynie.

 

Wszystkie te elementy znajdziecie w relacji z bulderowego tripu po Japonii, autorstwa Melissy Le Neve, dziewczyny, która solidnej cyfrze się nie kłania. A skoro mowa o estetycznych wrażeniach, na nic zdałaby się najlepsza nawet opowieść, gdyby nie była przyprawiona działającymi na wyobraźnię ilustracjami – zdjęcia do relacji Melissy wykonał Fabian Buhl, znany wam już zapewne z publikacji w naszym Magazynie.


 

Jak wygląda wspinanie w Japonii? Oto mała próbka: „Po poznaniu okolicy Jumba byliśmy przytłoczeni liczbą i urodą linii. Zwłaszcza Milky-way, Indra, Kumite i Minerva były pięciogwiazdkowymi drogami, w które chciałam się wstawić. Po całodziennym wspinaniu Chihiro i Jumbo zaprosili nas do swojego domu, gdzie doświadczyliśmy wspaniałej japońskiej gościnności i spróbowaliśmy tako-yaki, tradycyjnej potrawy. Spędziliśmy w ich domu kilka dni, które przeznaczyliśmy na wspinanie. W restowy dzień wybraliśmy się natomiast do bardzo znanej destylarni sake na degustację, podsumowując wieczór niesamowitym soba.” …brzmi dobrze, choć z sake nie należy przesadzać bez odpowiedniej aklimatyzacji ;).

 


 

Jeśli chcecie poznać więcej informacji o rejonach bulderowych w Japonii, zapraszamy do lektury następnego numeru GÓR (255). Już w maju!

 

 

Źródło: GORYonline.com


Komentarze
Dodaj komentarz
 

kontakt | współpraca
Copyright 2024 bouldering.pl & GÓRY
goryonline
bouldering
jura
nieznane tatry