PRZYJACIELE
 
2010-04-12
Black Shadow, czyli afrykańska terapia
Nie musiałem dwa razy zastanawiać się nad wyborem celu tegorocznego bulderowego tripu. Wracam do Afryki, a ściślej mówiąc do Rocklands. Co czyni to miejsce wyjątkowym? Może po prostu niezliczona ilość bulderów, a może ich nieskończony potencjał? »
 

 
2010-03-08
Lost in Peru
Prawie się udało. Peter chciał właśnie rozsiąść się wygodnie w przedziale biznesowym, Radec i ja nie byliśmy jeszcze w stanie pojąć naszego szczęścia. Prawdopodobnie rozglądaliśmy się jednak ze zbyt dużym niedowierzaniem, a szelmowski śmiech Petera zwabił do nas stewardesę. Ta skontrolowała nasze bilety, spojrzała na nas bezlitośnie i skierowała nas na nasze miejsca w tylnej części samolotu. Ze śmiechem opuściliśmy miejsca w trzecim rzędzie klasy business i zasiedliśmy w 30 rzędzie klasy economy. Mimo wszystko warto było spróbować, może uda się następnym razem. »
 

 
2010-03-02
Cresciano
Powyżej wioski Cresciano znajduje się masa bloków skalnych, które w ostatnich latach stały się bulderową Mekką znaną na całym świecie. Z góry więc wiadomo, że będą problemy. Również my udaliśmy się tam, aby pobulderować, ale „by fair means”, przez co rozumiemy również korzystanie ze środków komunikacji publicznej. »
 

 
2010-02-11
PETROHRAD - raj bulderingu
Przepiękny krajobraz delikatnie wznoszących się, porośniętych lasem liściastym wzgórz, a na nich ponad 600 skalnych bloków rozsianych w naturalnej scenerii. »
 

 
1-5 ... 6-10 11-14

kontakt | współpraca
Copyright 2024 bouldering.pl & GÓRY
goryonline
bouldering
jura
nieznane tatry